Ücretli WordPress Teması Arayanlara Tavsiyeler

WordPress dünyanın en çok kullanılan içerik yönetim sistemlerinden birisi. Kullanımı ve geliştirmesi oldukça kolay bir sistem. Aşırı derecede ve çeşit çeşit WordPress teması mevcut. Yani kendi zevkinize göre birçok tema bulabilirsiniz.

Ücretsiz temaların yanında ücretli temalar da var. Bu yazımızda ücretli tema arıyorsanız birkaç ücretli tema tavsiyesinde bulunacağız.

MKSY Teması

MKSYİlk olarak tavsiye edeceğimiz tema, MKSY teması. Tasarımı Müjdat Korkmaz, kodlaması ise Sinan Yorulmaz tarafından yapıldı ve kişisel bir tema olabileceği düşünülüp satışa sunuldu. Aslında sadece kişisel sitelere değil, birçok siteye uyum sağlayabilecek bir tema. Tema adını yapımcılarının baş harflerinden alıyor: ([M]üjdat [K]orkmaz ve [S]inan [Y]orulmaz). Tema SEO’ya uygun olarak kodlandı. Özel paneli ve manşeti de bulunmakta. Temanın diğer özellikleri arasında temiz kodlama yapısı, sosyal medya etkileşimi, tab menü sistemi, jQuery kayan menü ve yorum sayfasına kazandırılacak farklı bir görünüm temanın diğer güzel yanları…  MKSY teması, özellikle önerdiğimiz WordPress temalarından. Fiyatı sadece 39 TL.

Tema adresi ve demo

TrendWP

TrendWPTrendWP, premium WordPress temaları yapan bir ekip. Temaları SEO’ya uygun olarak tasarlanmış ve temalara özel panelleri bulunuyor. Ayrıca temaları ile ilgili sorunlarınız için destek forumları da mevcut. TrendHaber, TrendBlog ve TrendPortal olmak üzere şimdilik 3 adet temaları var.

Temalar, detaylar ve demo

Ücretli tema arayanlara tavsiyelerimizin bulunduğu ilk yazımız. Daha sonra tekrar ücretli tema tavsiyelerinde bulunmak üzere başka yazı(lar) da yayınlayacağız.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s