iPhone 4S’in Fiyatları Yerlerde

Yeni iPhone’un çıkmasına kısa bir süre kala mağazalar elindeki iPhone 4S’leri tüketmeye çalışıyor.

Apple’ın Eylül ayının sonlarına doğru yeni bir iPhone modelini tanıtacağına artık kesin gözüyle bakılıyor. Büyük bir sürpriz olmazsa yaklaşık 1 ay sonra yeni bir iPhone ile karşılaşacağız.
Yeni iPhone’un çıkmasına bu kadar kısa zaman kalmışken mevcut modellerin satışlarının düşeceğini tahmin etmek zor değil. Bu durum elinde iPhone 4S kalmış şirketleri zor durumda bırakıyor çünkü kimse aartık iPhone 4S almaya yeltenmiyor.

Yeni iPhone gelmeden elindeki iPhone 4S’lerden kurtulmak isteyen mağazalar fiyatları olabildiğince aşağı çekiyor. ABD’nin en büyük market zincirlerinden biri olan WalMart da bunların arasına katıldı.

Stokları Tüketmek

Normalde ABD’de iki yıllık kontratlı fiyatı 199 dolar olan 16 GB olan iPhone 4S, WalMart’ta aynı şartlar altında 148 $’a satılmaya başlandı. Bu da şimdiye kadar iPhone 4S için yapılmış en büyük indirimlerden biri.

Ülkemizde ise hala birçok yerde 2000 TL’ye yakın fiyatlarla iPhone 4S satıldığı düşünüldüğünde, yeni iPhone çıktığında fiyatının ne kadar olacağını çok merak ediyoruz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s