FarmVille 2 Geldi

Facebook’un popüler oyununda ikinci dönem başladı.


Zynga’nın Facebook kullanıcılarını adeta bilgisayar başına kilitleyen ve haberlere bile konu olan oyunu FarmVille tekrar geri döndü. Dün itibariyle sunulan FarmVille 2 popüler çiftçilik oyununda yeni bir dönem başlatıyor.

Yeni bir deneyim sunacağı belirtilen FarmVille 2’de daha zengin karakter çeşitliliği, yeni sosyal özellikler yer almakta. Tamamen 3 boyutlu hale getirilen oyunda artık ekinlerinizi sadece yetiştirip hasat etmeyecek, bunları hayvanlarınızı beslemede veya üretimde kullanabileceksiniz. Ayrıca bu ürünleri pazarda satma seçeneği de oyuna eklenmiş. Ek olarak hasat etme süreci daha basitleştirilmiş. Artık topluca belirli bir alanı seçebiliyor ve hasat işlemine başlanmasını sağlayabiliyorsunuz. Tek tek tıklamak yerine bu yeni sistem gerçekten çok kullanışlı. Dekorasyonlarla etkileşimde oyun içinde bir yaşam için oyuncuları daha da kendine çekecektir.

Zynga orijinal FarmVille’e de desteklerini sürdüreceklerini belirtiyor. Bu oyuna da yeni özellikler ve genişlemeler sunulmaya devam edilecek. FarmVille 2’ye buradan ulaşabilirsiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s